Ubytování v Novi Vinodolski

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Novi Vinodolski. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Novi Vinodolski, kde najdeme města Vantačići, Klenovica, Kostelj, Risika a Omišalj.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Holiday home in Novi Vinodolski 15428 

Foto: Holiday home in Novi Vinodolski 15428
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Holiday Home in Novi Vinodolski I offers pet-friendly accommodation in Novi Vinodolski, 44 km from Opatija and 35 km from Rijeka. The air-conditioned unit is 50 km from Rabac. A toaster, a fridge and a stovetop can be found in the kitchen.


5. Haus Petra 250S 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %


6. Holiday home in Porec/Istrien 10231 

Foto: Holiday home in Porec/Istrien 10231
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home Porec 4 is a vacation home situated in Poreč, 900 metres from Plava Laguna Porec. Guests benefit from terrace and a terrace. A toaster and a refrigerator can be found in the kitchen and there is a private bathroom.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

7. Apartments Andrijana 

Foto: Apartments Andrijana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
38 %

Located in Novi Vinodolski, this holiday home is 44 km from Opatija. It provides free private parking. An oven, a fridge and a stovetop can be found in the kitchen and there is a private bathroom. A TV with satellite channels is provided.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
osob114 - 119 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: